Kategorii produktów

TWÓRCA (CHINY) TECH CO., LTD.


Zamorski Departament sprzedaży


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobile: +8613798299145 (24 godziny)


E-mail:Sales@China-Creator.com


Biuro Add.:6 / F, blok C3, Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, dzielnicy Nanshan, Shenzhen, w prowincji Guangdong, Chiny 518072


Fabryka DoD: 5/F, budynek 8, Zhongyuntai Park technologiczny, 1 Tangtou Road, Tangtou Wspólnoty, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Chiny

Czytnik RFID: Port lotniczy System identyfikacji za pomocą

Twórca (Chiny) Tech Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Rozbudowana aplikacja czytników RFID w swoim życiu, aby to prawo uznaje znaczenie technologii RFID w swoim życiu. Technologia RFID w połączeniu z lotniska system identyfikacji, co byłoby niezamierzone skutki?
System kontroli Auto odprawy jest kombinacją identyfikacji radiowej i biometrycznych wejścia i wyjścia z dwóch nauki i technologii odprawy pasażerów. Pasażerów w czasie odprawy celnej, system wola zawładnięcie zwiedzających informacje biometryczne, jak wizerunek twarzy i w tym samym czasie przechowywane w paszportach odczytu pasażera rozdrobnione niż cyfrowy wizerunek posiadacza.
Auto rozliczenia inspekcji systemu i imigracji władze wcześniej zarchiwizowane zdjęcia okaziciela niż prawo, aby potwierdzić, że odprawy pasażerów i rozdrobnione paszportu posiadacza jest ten sam i znacznie skrócić czas potrzebny do odprawy imigracyjne.
Przed powietrza systemach informacji pasażerskiej składa się z pasażerów linii lotniczych po zakończeniu rejestracji, rzeczywisty czas lotu pasażerów te same dane, takie jak nazwiska, daty urodzenia i inne transportu do kraju przeznaczenia migrantów przeprowadzenie oceny bezpieczeństwa, kontroli urzędników w momencie przybycia lotu, można opanować dla pasażerów podejrzanych lub mniej popularne obiekty w celu zapobieżenia niesforne elementów od bariery przeboleć.
Zastosowanie technologii identyfikacji RFID na lotnisku, lotnisko kontroli bardziej wygodne i wydajne, poprawę wydajności oraz wygody dla podróżnych.